Sušiče rúk znížia prevádzkové náklady na spotrebu papierových utierok. Nie sú potrebné odpadkové koše a tým spojené upratovanie a vznik odpadu. Pri bežnom utieraní rúk sa použijú tri papierové utierky čím sa tvorí veľa odpadu. Nehovoriac o tom , že veľa utierok zmizne a nikto nevie či to urobil SATO, alebo sa to urobilo SAMO .

Sušiče rúk odstránia používanie papierových utierok.

  • žiadne potrebné nákupy
  • žiadne skladovanie
  • žiadny odpad

Jednoduchá výmena a inštalácia sušiča rúk vám dlhodobo znižuje prevádzkové náklady a navždy odstráni nákladné používanie papieroch utierok .

 

sušič rúk

Tryskový sušič rúk

Je veľmi účinný a má takú rýchlosť sušenia, že sa mu nemôže rovnať žiadny zo štandardných sušičov rúk.

Nefunguje na princípe fénu, kedy sa zohrieva fúkaný vzduch aby sa voda pomaly vyparila, ale vodu hneď z rúk stierajú a sťahujú dole silným prúdom vzduchu vychádzajúceho z trysiek umiestnených na oboch stranách sušiča. Je to podobný systém ako sušenie áut v autoumyvárkach .

Sušič rúk ma mohutné telo, atraktívny dizajn. Celé sušenie rúk prebieha veľmi rýchlo a efektívne. Všetko bezdotykovo, maximálna hygiena. Priestor sušenia je osvetlený diódami a sušenie rúk trvá do 10 sek. V prípade poruchy má sušič el. mikroprocesor ktorý sušič zablokuje. Teplota sušenia sa dá nastaviť podľa teploty okolia.

Sušič rúk JET DRYER

  • šetrí priestor
  • šetrí náklady na nákup papierových utierok
  • žiadny odpad a neporiadok okolo odpadkového koša
  • už žiadne krádeže utierok a nadmerné používanie

Sušič rúk je možné kúpiť , alebo prenajať na 12, 24 , alebo na až 36 mesiacov. Počas prenájmu je servis v cene zariadenia . Servis minimálne 1 x ročne. 

Sušič je možné aj bezplatne zapožičať na testovanie na 14 dní. Je lepšie ho vyskúšať na 14 dní ako len vidieť na obrázku.

Ceny
Sušič rúk Jet Dryer Classic
582 € s DPH
Prenájom 29 € s DPH

Technické údaje výdajníka vody Aquator
Prúd vzduchu 95 m/s
Hlučnosť 75 dB
Max. Prúdový odber 8,6 A
Výkon vykurovacieho telesa 1000-1200 W
Výkon motora 700 W
Príkon 1650-2050 W
Dĺžka 30 cm
Výška 68,5 cm
Hĺbka 22 cm

Fotogaléria - sušiče rúk

Podobné sušiče rúk nájdete na našom eshope Biohit.sk

porovnanie sušiče rúk