1. Kde je vhodné umiestniť výrobník sódy?

Ideálne umiestnenie je v blízkosti napojenia na zdroj studenej vody. Ako sú kuchynky, priestor kde sú automaty na kávu, jedálne, chodby pri kanceláriách.

 

2. Nemáme pripravené rozvody vody čo s tým?

V prípade záujmu vieme urobiť kompletné rozvody vody na dohodnuté odberné miesta. Kompletné pripojenie, prechody cez steny. V prípade záujmu volajte na mobil 0907 503 133

 

3. Je potrebné výrobník sódy servisovať?

Každý výrobník sódy ma niekoľko filtrov, ktoré treba časom meniť. Interval výmen je 6 mesiacov. Počas servisu sa výrobník sódy sanituje dezinfekčným prostriedkom, odvápňuje sa usadený vodný kameň, kompletne umyje. Plus sa urobí tlaková skúška. Interval servisov je možné dohodnúť aj individuálne vzhľadom na umiestnenie výrobníka sódy ako sú výrobné haly, kde sa sodobar viac znečisťuje.

 

4. Dodávate aj tlakové nádoby na CO2?

Nie nedodávame. Je to hlavne z dôvodu nákladov na dopravu a výmenu. Vo vašom regióne je veľa dodávateľov CO2 fliaš, kde je možné tieto fľaše objednať. Výmena fliaš je veľmi jednoduchá a rýchla.

 

5. Dá sa meniť teplota vody, poprípade množstvo CO2?

Každý sodobar má možnosť meniť teplotu studenej vody ako aj množstvo CO2. Počas inštalácie , alebo počas pravidelného servisu vám to vie technik nastaviť, poprípade ukázať spôsob nastavenia.

 

6. Akú veľkú nádobu CO2?

Veľmi to závisí na počte užívateľov a aj na ročnom období. Treba počítať s tým, že za každú tlakovú fľašu sa platí prenájom ako aj jednorazová cena za naplnenie tlakovej fľaše. Mesačné nájomné je cca. 3 – 5 € a jednotázové naplnenie od 3 do 10 €.