1. Je horúca voda dostatočne horúca na kávu?

Výdajník vody ohrieva vodu na približne na 85°C. To je optimálna teplota pre prípravu instantných nápojov.  Avšak nie je nič jednoduchšie, ako si to všetko vyskúšať. Preto využite výpožičku ktoréhokoľvek vydajníka vody AQUATOR na dva týždne zadarmo a sami sa presvedčte ako to funguje. Otestujte pitný režim bez barelov.

 

2. Prečo je treba výdajník vody dezinfikovať?

Voda, ktorú získavate je prefiltrovaná. Čo zostáva sú aj baktérie s ktorými žijeme v symbióze. Títo naši malí kolegovia majú tendenciu sa zachytávať vo vodných cestách . Pokiaľ by sa im ponechalo príliš slobody, ich množstvo by presiahlo únosný limit a mohli by nám spôsobiť menšie zdravotné nepríjemnosti. Ale žiadny strach! Je veľmi jednoduché tomu zabrániť. Stačí dodržiavať pravidelný servis a sanitáciu výdajníka vody. Termíny za Vás sledujeme my a pracovný úkon prevádzame na vysoko profesionálnej úrovni.

 

3. Ako často je potrebné vymieňať filtračné vložky vo výdajníku vody?

Vo výdajníkoch vody používame uhlíkové filtračné vložky, ktoré redukujú z vody chlór, nežiaduce aromatické látky a iné organické kontaminanty čím výrazne zlepšujeme chuť pitnej vody. Tieto filtre majú svoju absorpčnú schopnosť 6 mesiacov, preto aj servis a dezinfekcia výdajníky vody prebieha minimálne v týchto šesťmesačných intervaloch.

 

4. Prečo neponúkate výdajník vody iba na izbovú a studenú vodu? Ohrev nepotrebujem.

Rozdiel medzi nákupnou cenou výdajníka vody, ktorý ohrieva a neohrieva je minimálny, takže by sa v predajnej cene prejavil iba nepatrne. Nami dodávané výdajníky vody  majú tú veľkú výhodu, že si na nich môžete jednoducho nastaviť ohrev príslušným ovládačom a z červeného kohútika Vám tak bude vytekať iba voda izbovej teploty. Rovnako to funguje aj pri chladenej vode. Ak v zime nechcete piť vychladenú vodu, jednoducho chladenie prestavíte.

 

5. Poraďte, ako mám odhadnúť počet odoberaných výdajníkov vody AQUATOR?

Uvážte počet kolegov, ktorí budú výdajník vody užívať. Počítajte s miernou rezervou vody (rôzna podľa ročnej doby), ale nezabudnite pritom na odporučenie: jeden výdajník vody AQUATOR je maximálne pre 30 členný kolektív. A nebudete mať pritom žiadne obmedzenia v spotrebe vody.

 

6. Ako dlho trvá inštalácia výdajníka vody?

Inštalácia výdajníka vody priemerne zaberá asi 30 min. To v prípade, keď nie sú žiadne obmedzenia s prívodom vody a elektriky.

 

7. V čom spočíva pravidelný servis výdajníka vody?

Vo výmene filtrov, v kompletnej dezinfekcii výdajníka vody vrátane odkvapkávajúcej misky, dezinfekcie výdajného priestoru a trysiek, vyluxovania prachu z mriežky chladenia, kontrole elektroniky a kompresoru.