Sodobar (sodabar) je moderné zariadenie na výrobu sódy z klasickej vodovodnej prípojky. Pri viac okruhovom modely je možné tiež čapovať nealko nápoje alebo pivo. Obsluha automatu na sódu je veľmi jednoduchá a náklady na sódovač a prevádzku sú nízke.

Sodobar Bubli

sodobarVýrobník sódy - má moderný dizajn a je určený na prípravu sódovej vody získanej z prípojky na vodovodnú sieť. Sódobar pripraví sódovú - sýtenú vodu a chladenú - studenú vodu. Ľahko sa inštaľuje do všetkých prietorov.

Tento automat vyrobí až 100 L sódovej vody počas jednej hodiny. Úplne uspokojí akúkoľvek kanceláriu a dielňu.

Pri viac okruhových prevedeniach (popri sódovej vode), je tu možnosť výberu chladenej vody, čapovanie nealko nápojov (kofola, vinea,...), čapovanie vína aj piva. Zariadenie je pripojené priamo na vodovodnú sieť a s pomocou CO2 vyrába nápoje s prijateľnými nákladmi. Dodávaný je bez CO2 fľaše.

Výrobník na sódu vhodný do kancelárií a výrobných priestorov

Sodobar dokáže pripraviť sódovú a chladenú - pitnú vodu. Svojim dizajnom a robustným prevedením je určený na dlhú a ekonomickú prevádzku.

Spotreba CO2 na 1liter sýteného nápoja je približne 3 gramy. Prevádzkový náklad na výrobu 1 litra sódy vychádza približne na 0,02 €.

Ceny
Prenájom na mesiac (36 mesiacov)
49 € bez DPH
Predaj 1158 € bez DPH

Technické údaje sodobaru Bubli
Rozmery 40 cm x 40 cm x 130 cm
Spotreba CO2 3 g na 1 liter

aquator

Výdajník vody je prispôsobený svojou veľkosťou a výkonom , tak aby vyhovoval ako pre kancelárske , tak pre výrobné priestory.

aquator stolovy

Pultový výdajník vody s troma druhmi vody: studená, izbová a horúca. Tri samostatné nádrže na vodu . Dokopy 14 L. Plus funkcia na horúcu vodu pre výrobu 100°C vody.